Izet Hajrović upisao novi nastup za Eibar

U okviru 15. kola španjolske Primere ekipa Eibara je na domaćem terenu remizirala protiv Valencije u jednom veoma uzbudljivom susretu.

Domaći su poveli sa 1:0 golom Enricha pred kraj prvog poluvremena i sa takvim rezultatom se otišlo na odmor.

Igrao se 63. minuti kada je Orban iz redova Valencije zaradio crveni karton, a tri minute kasnije domaći su imali priliku da preko najstrožije kazne stignu do prednosti od 2:0.

Ipak, Berjon nije bio precizan sa bijele tačke pa je tako ostavio nadu gostujućem timu. Gostujući golman je branio odlično, te između ostalog odbranio i pomenuti penal.

Gosti znali kazniti promašaje domaćih, na nesreću Eibara, autogolom Junce koji je zatresao vlastitu mrežu u 85. minuti za konačnih 1:1.

U sudijskoj nadoknadi utakmice isključenje u timu Eibara zaradio je Ramis.

Naš reprezentativac Izet Hajrović je u ovoj utakmici u igru ušao u 89. minuti umjesto Keka.

Eibar se trenutno nalazi na po njih povoljnom 10. mjestu na tabeli, a u narednom kolu bi na terenu mogli vidjeti duel Medunjanina i Hajrovića.