Liga Nacija: BiH pobijedila Crnu Goru i osvojila prvo mjesto u grupi!

Utakmica petog kola grupe 3 UEFA B Lige Nacija

Obavijesti o

24 Komentara
Burek94
23.09.2022. 22:46

Koja glupost u drugom poluvremenu, bezpotrebno pravimo od protivnika koji se nije sastavio sa loptom da dodje do opasnih sansi. Prvo poluvrijeme super samo opet fali ono nesto u napadu pa pobogu mogli ste rijesiti utakmicu s 3-0 najmanje, golman im hvata ptice a vi nijedan šut izvan niste napravili nvm prvo mjesto idemo dalje, ali moglo je dosta lakše.

Mali Dedic predobar vidi se Salzburgova Akademija bravo!

Bosna

Saničanin je tako loš , boji se držati lopte. Bezveze smo se povukli drugo poluvijeme. Ne smile se igrati ovako loše protiv ovakve slabe crne gore . Bolji smo bili to je se moralo nastaviti u drugom dijelu utakmice .

23.09.2022. 23:59

Van forme jer ne igra cesto u zadnje vrijeme.

Anonymous
23.09.2022. 22:49

Drugo poluvrijeme rinaka teska. Ako je ovo Petev trazio, a vjerovatno jeste, on je teski levat. Ne moze ovako, ali i nemamo neke sirine onako posteno. Gojak, Besic, Sanicanin nisu nikako za repke. Najbitnije je da imamo obezbijedjen baraz a vjerovatno i drugi pot za grupe na Euro. Da smo
pametni, a nismo, iskoristili bi Ligu Nacija za promociju mladih igraca ala Dedic. Mali je bio fantastican!!

Burek94
Reply to  Anonymous
23.09.2022. 22:53

Zasto nemamo širinu? Zato Sto vazda iste levatine pozivamo ne trudimo se oko igraca, Dedic je bio prosli ciklus pozvan u 4 utakmice nije dobijo ni minute!! A vidjeli smo svi danas kakva je igracina.

Anonymous
Reply to  Burek94
23.09.2022. 23:01

Apsolutno se slazem. Ima igraca ali se treba potruditi i pridobiti ih pod zastavu. Sigurno je da neki i nece, ali moramo naci sirinu po krilima i u veznom redu.

Alem
24.09.2022. 00:31

Da,slažem se i potpisujem izjavu…!!!

Bosna
23.09.2022. 22:51

Seničanin nije zaslužio da igra nogomet . Boji se držati lopte , kilav , nezna dodati pasa kako treba .

Anonymous
23.09.2022. 23:28

Nije sve bilo danas do njega ima neki u kojima je nas dobro spasio

Vaše Ime
23.09.2022. 22:54

Dedić , Pjanić , Džeko , Hadžikadunić , Demirović , perfektne partije. Dedić igrač utakmice uz Pjanića koji se igrao s veznim redom Crne Gore.
A sad slijedi cirkus ponedjeljak,konačno su dočekali šansu da uvale u nebitnoj tekmi u igru tog Vicinog Danilovića.Valja gledat to tele koje ničim nije zaslužilo poziv!

Mate
23.09.2022. 22:56

Kako sam gledao Edwin van der Sar nizozemskog najboljeg golmana tako gledam i Sehica golmana slicni su, isto dajem komentar za novog igraca Dedica super previse je takvi nam trebaju.imam sina isto igra u Nizozemskoj u klubu mlad je 14 godina akobogda igrace za Bosnu

Ivica S
Reply to  Mate
24.09.2022. 10:05

Bravo Mate. Tako se voli i štuje svoja domovina. Sretno moji dragi Bosanci i Hercegovci. Vidimo se na Euru. Nedajte se rajo moja ! Pozdrav iz Splita. Hajduk u srcu Veleż u duši !

zlaja

šteta zaista samo što nemamo boljeg selektora nekog, imamo vrlo dobru generaciju igrača koji će najbolje godine da provedu s ovom ublehom , dedic,hadzikadunic,ahmedhodzic,hadziahmetovic,demirovic uz dzeku,pjanu,bešića,krunića,cimirota,kolašinca,šehu,stevu sjajna je to ekipa koja bi morala bolje da igra, pjanic je fantastično odigrao ova zadnja dva meča protiv finske i crne gore i naravno lagano pobjede,čovjeku kad se igra naprosto se sprda s protivnicima

Anonymous
Reply to  zlaja
23.09.2022. 23:30

Cuj pjanica? Pa frajer bezveze srusi igrac da bi dobio zuti, to je najbolje sto je danas uradio

zlaja
24.09.2022. 01:17

ti onda nemoj da gledaš fudbal ,idi gledaj boćanje bolje ti je,čovjek je bez greške odigrao,jedan loš pas je imao moždaa,naprijed kamaru lopti poslao upotrebljivih,svaka akcija od njeg kretala,pa onaj gol što je poništen on im presjeko loptu,i tog igrača što je srušio je pametan faul bio jer je bila polukontra,al šta ćeš ko nekog ne gotivi on je i kod očiju ćorav ha ja

Anonymous
23.09.2022. 23:03

Svaka cast
Savez napolje

Asko
23.09.2022. 23:05

Da li je jos neko primjetio kod obadva gola demirovica, kad momak poljubi grb na dresu, prebacise se na drugu kameru, ko da se nevidi…ko je radio production za ovu tekmu? Hmm

Edin Jusic

Sad valja Petev?

edin karina jusic
Reply to  Edin Jusic
24.09.2022. 01:18

Ne valja glupane mrtvi. Ekipa je prejaka za ovu grupu i to je to.

Alem
24.09.2022. 12:37

Imate novost: Možete gledati reprizu prijenosa na bhrt veb stranici danas u 17:00 sati…. Tako da uključite TV BHT 1, i ne propustite priliku za analizu !!!!