VIDEO \\ Liga Šampiona: Težak poraz Rome u Barceloni, Džeko promašio penal, pa postigao gol

Fudbaleri Barcelone savladali su na svom terenu Romu sa čak 6:1 u meču petog kola grupe E Lige Šampiona. Roma je mogla povesti već u 13. minuti, ali Edin Džeko nije iskoristio veliku šansu. Samo dvije minute kasnije, Suarez dovodi Barcelonu u vodstvo od 1:0. Igrala se 18. minuta kada Messi postiže drugi gol za […]

7 Komentara
usa
24.11.2015. 22:57

Jedini koji su igrali veceras za Romu su Dzeko i Golman.Svaka cast za veceras Dzeko

24.11.2015. 23:54

Barcelona ima solidnu sredinu, i normalno stavili Pjanica u dzep. Moze glumit snagu u Italiji jer je liga opala, a vidi se kakav je protiv malo boljih.
U klubu makar ima solidnih utakmicu, a za reprezentaciju se ne odaziva ni protiv Malte.

jelova
25.11.2015. 01:05

pjanic prelazi u bayern prije zavrsis karijeru u 25oj

klodovik
25.11.2015. 01:28

pjanic nikada nije osvojio nijedan trofej niti sportistu ili nogometasa godine u bosni. sve su begovic i dzeko odnijeli

Anonymous
25.11.2015. 01:55

Edinova jedna od lošijih utakmica po meni iz prostog razloga jer je bio neborben previše vremena se šetko po centru dosta utakmice neaktivan.I kao takav bio je bolji od većine Rominih igraća imo je jednu gol asistenciju izboren penal i zabio je jedan lijep gol.S druge strane promašio je penal i jedan mrtvi zicer a to mu se često događa.I kod gola je opet igrač bio ispred njega i ranije sam upozoravo meni je nevjerovatno da na svaki centaršut on bježi od lopte umjesto da ide prema lopti stalno bježi na drugu stativu pa čovjeće idi naprijed prema lopti prema… Read more »