Strasbourg našeg Sanjina Prcića (28) odigrao je 3:3 protiv PSG-a u derbi meču 34. kola francuskog šampionata.

Prcić je imao zahtjevan zadatak u večerašnjem duelu, s obzirom da su za goste od prve minute nastupili Mbappe, Messi, Neymar i ostale zvijezde, a on je igrao na odgovornoj poziciji zadnjeg veznog igrača.

Ipak, odigrao je jako dobro i u ofanzivi i defanzivi, zbog čega je nagrađen ovacijama kod izmjene u 77. minuti.

Njegova ekipa je odlično otvorila utakmicu protiv PSG-a i u trećoj minuti povela preko Gameira.

Ipak, Mbappe u 23. minuti zabija za 1:1 i to je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Gosti iz Pariza u 64. minuti golom Hakimija dolaze do vodstva, a četiri minute kasnije Mbappe zabija novi gol i novi šampion Francuske je imao dva gola prednosti.

Strasbourg je u 75. minuti smanjio na 2:3 autogolom Verarttija, da bi u 92. minuti Caci zabio za 3:3 i donio bod domaćinu.

Ekipa Strasbourga je trenutno peta sa 57 bodova i još uvijek je u igri za plasman u Europu.

PSG je ubjedljivo prvi sa 79 osvojenih bodova.