U okviru 17. kola druge austrijske lige, momčad Lieferinga deklasirala je u gostima FAC Wien sa  5:1, a fantastičan susret odigrao je mladi bh. reprezentativac Smail Prevljak (20) koji je postigao tri gola i dva puta asistirao.

Igrala se druga minuta kad je Prevljak asistirao Atangi koji pogađa za vodstvo Lieferinga od 0:2.

Deset minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac za goste, a siguran realizator sa bijele tačke bio je Smail Prevljak.

Treći gol za Liefering postigao je Hwang u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena poslije još jedne asistencije našeg mladog Zmaja.

Prevljak je u 70. minuti pogodio za 0:4, da bi šest minuta kasnije svojim trećim golom krunisao fantastičnu partiju postigavši peti gol za Liefering na ovom meču.

Utješni gol za domaće postigao je Haselberger u posljednjim minutama utakmice.

Naš mladi reprezentativac na terenu je proveo svih 90 minuta i ovo mu je bio peti gol uz četiri asistencije za Liefering u devet odigranih mečeva.

Također, Prevljak je nastupio šest puta za momčad Salzburga ove sezone i postigao dva pogotka.