U meču osmine finala Kupa Hrvatske, momčad zagrebačkog Dinama savladala je nakon preokreta u gostima Mladost iz Ždralova sa 1:3 i plasirala se u narednu rundu, a novi gol za aktuelnog prvaka Hrvatske postigao je naš reprezentativac Armin Hodžić.

Poslije prvog poluvremena, Mladost je senzacionalno vodila sa 1:0 golom Starčevića u 38. minuti.

Ipak, Dinamo je izjednačio golom našeg Hodžića u 62. minuti, da bi osam minuta kasnije Henriquez pogodio za preokret i vodstvo gostiju od 1:2.

Konačnih 1:3 za Dinamo postavio je Soudani u 87. minuti nakon asistencije Hodžića.

Armin Hodžič odigrao je cijeli susret za Dinamo i ovo mu je bio 12. gol u sezoni u 16 odigranih mečeva.

Devet je postigao u hrvatskom šampionatu, dva u Kupu Hrvatske te jedan u kvalifikacijama za grupnu fazu Lige Šampiona.

Naš juniorski reprezentativac Amer Gojak igrao je od 78. minute u ekipi Dinama.