Bivši bh. reprezentativac Haris Medunjanin (36) postigao je gol u susretu MLS lige za ekipu Cincinnatija.

Montreal je u sjajnoj utakmici sa 5:4 pobijedio Cincinnati, a Medunjanin je već u šestoj minuti majstorski pogodio za prednost svoje ekipe.

Harisu, koji je na terenu proveo svih 90 minuta, je to bio prvi gol u tekućoj sezoni u MLS-u.

Osam minuta kasnije Brenner je udvostručio prednost, ali domaći golovima Toyea u 21. i Torresa u 34. minuti stižu do poravnanja.

Ipak, fudbaleri Cincinnatija na poluvrijeme odlaze sa prednošću zahvaljujući golu Vallencille iz 42. minute.

Brenner je u 46. minuti pogodio četvrti put za Cincinnate u ovom duelu, međutim do kraja utakmice fudbaleri Montreala zabijaju tri gola i dolaze do pobjede.

Toye u 72. minuti smanjuje na 3:4, da bi dvije minute kasnije Hamdi izjednačio na 4:4.

Upravo je Hamdi u 87. minuti postigao novi gol i ispostaviće se donio tri boda Montrealu.