Zagrebački Dinamo je danas u okviru 1/16 finala Kupa Hrvatska ostvario pobjedu nad niželigašem Oštrcom rezultatom 1:7, a naš mladi reprezentativac Armin Hodžić se upisao u listu strijelaca.

U timu Dinama su priliku dobili uglavnom igrači koji imaju malu minutažu ove sezone što se ispostavilo kao dobar potez jer je ostvarena uvjerljiva pobjeda.

Napadač Dinama i reprezentativac BiH Armin Hodžić je ponovo iskoristio ukazano povjerenje i postigao novi gol u dresu Dinama. Hodžić je postigao gol za vodstvo Dinama od 1:4.

Nastupio i U19 reprezentativac Gojak

U redovima Dinama nastupio je i naš juniorski reprezentativac Amer Gojak koji je odigrao svih 90 minuta, dok je Hodžić napustio igru u 64. minuti meča.

Iduća utakmica za Dinamo igra se već u petak kada u 18,00 sati na Maksimir u 11. kolu prvenstva dolazi Osijek.