Višća bio strijelac vodećeg pogotka u 58. minuti

Istanbul Basaksehir je u susretu trećeg kola turske Superlige upisao pobjedu nad Konyasporom 2:1.

Poveo je domaći tim u 58. minuti, a strijelac je poslije dodavanja glavom Adebayora bio bh. reprezentativac Edin Višća (27), koji je atraktivno pogodio mrežu gostujuće momčadi.

Pitanje pobjednika riješeno je u 82. minuti, kada je zabio Takdemir, a gosti su do kraja uspjeli ublažiti poraz preko Skubiča (88’).

Susret su završili s deset igrača, jer je u 90. minuti isključen Turan.

Dok je Višća odigrao cijeli meč, Deni Milošević (22) je s druge strane na terenu bio do 64. minute.

U 57. je zaradio i žuti karton.

Basaksehir je ovom pobjedom skočio na treće mjesto s šest bodova, dok je Konyaspor 11. s tri.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.