Prvom treningu prisustvovalo 15 bh. reprezentativaca
Fudbalska reprezentacija BiH danas je obavila prvi trenin u Trening kampu FK Sarajevo u Butmiru uoči kvalifikacionog duela protiv Grčke, koji se igra 9. juna u Zenici.
Prvom treningu A selekcije BiH prisustvovali su Pirić, Šehić, Đumić, Bičakčić, Memišević, Cocalić, Zukanović, Jajalo, Prcić, Šunjić, Lulić, Stevanović, Duljević, Kodro, Ibišević i Džeko.
Od igrača koji su stigli nije trenirao jedino Rade Krunić. Igrač Empolija je ostao u hotelu podvrgnut terapijama jer se požalio na povredu unutrašnjeg ligamenta koljena.
U narednim danima saigračima će se priključiti Begović, Vranješ, Cimirot, Medunjanin, Bešić, Višća, Bajić i Hodžić, koji kasne zbog obaveza u svojim klubovima.
Miralem Pjanić će posljednji stići na pripreme, s obzirom da 3. juna (subota) igra finale Lige šampiona sa Juventusom protiv Reala.
Izabranici Mehmeda Baždarevića sutra će obaviti drugi trening u Trening kampu FK Sarajevo u Butmiru, a navečer će prisustvovati izboru najboljih pojedinaca u Premijer ligi BiH, koji će se održati u hotelu “Terme” na Ilidži sa početkom u 19,30 sati.
(Reprezentacija.ba)




























NK Široki Brijeg
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Željezničar Sarajevo
FK Radnik Bijeljina
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Como 1907
AC Milan
Austrija
BiH
Rumunija
Kipar
San Marino