Današnjim porazom od 1:4 od Mađarske naša mlada reprezentacija završila je, za sve nas izuzetno frustrirajuće, kvalifikacije za Euro 2015.

Mađari su poveli već u 1. minuti, a do 53. minute bilo je 0:4. Utješni gol za BiH sa distance je postigao Nermin Zolotić tri minute prije kraja utakmice.

Ko je igrao u ovom susretu za Bosnu i Hercegovinu i ne vrijedi spominjati, jer je poraz od Mađarske na svom terenu ovako visokim rezultatom jedna od najvećih blamaža koje je bh. fudbal doživio u svom postojanju.

Izabranici selektora Vlade Jagodića kvalifikacije dočekuju na posljednjem mjestu u grupi u kojoj su za protivnike imali Albaniju, Mađarsku, Austriju i Španiju.

Dva puta smo savladali Albaniju, te ubilježili sve ostale poraze uz 10 postignutih i 22 primljena gola.