Danas su u Italiji igrani susreti 24. kola Serie A. Nastupila su naša tri internacionalca.

Hellas Verona – Roma 1:1

Miralem Pjanić odigrao je nešto više od 80 minuta u remiju Rome u Veroni. Roma je došla u vodstvo preko gola Tottija u 26. kojega u priliku za šut dodavanjem izbacuje Pjanić, ali domaćini poravnavaju 12 minuta poslije na konačnih 1:1 preko Jankovića. Potencijalni bh. reprezentativac i desni bek Verone Ivan Martić utakmicu je gledao sa klupe za rezervne igrače.

Empoli – Chievo 3:0

Ervin Zukanović odigrao je 90 minuta na gostovanju Chieva u kojem su teško, ali i iznenađujuće visoko poraženi od Empolija sa 3:0. Naš reprezentativac igrao je na poziciji lijevog beka.

Milan – Cesena 2:0

Nakon iznenađenja protiv Juventusa Cesena je danas gostovala Milanu. Nažalost, tim našeg Milana Đurića nije uspio ponoviti uspjeh, pa su danas poraženi sa 2:0. Bivši mladi reprezentativac naše zemlje proveo je 90 minuta na travnjaku San Sira.