(VIDEO) RIAD BAJIĆ postigao gol, pa dobio crveni karton

Pet golova na susretu Alanye i Konye Nevjerovatnu utakmicu u okviru 13. kola turske Superlige odigrali su Alanya i Konya, a gosti su pobijedili rezultatom 2:3. Konya je povela autogolom Emira u 18. minuti, da bi naš Riad Bajić u 38. minuti udvostručio prednost. Ipak, Bajić je samo nekoliko sekundi nakon gola zaradio drugi žuti […]

04.12.2016. 13:39

Imamo odlične napadače. Džeko i Bajić prvi strijelci Italije i Turske, i Vedo je u vrhu Bundeslige.
Tu je i Đurić koji uvijek daje maksimum u reprezentaciji.

Referendum
04.12.2016. 16:08

Bajic se polako kristalise u klasu od napadaca, steta za crveni ali popravice i to,, bajic ima mjesta u A timu definitivno

zlaja
Reply to  Referendum
04.12.2016. 16:46

da bi imali novi mladi igraci mjesta mora se neko od starijih oprostit,jednostavno je..dzabe je pozivati nove a da starci i dalje kolo vode..

Referendum
Reply to  zlaja
04.12.2016. 17:38

Postoje frendli utakmice ili utakmice koje dobijes u prvom poluvremenu i drugo ti ostaje za probu mladjih, pojedini stariji mogu se polako povlaciti, eto dzeko ne igra sljedecu i tu je put za bajica kao i za djurica koji je tako prosle kvale zablistao,, sem napada i spahic treba da se dobo odmori a dumic i memisevic anicic da se probaju