(VIDEO) EUROPA LIGA: HAT-TRICK EDINA DŽEKE

Džeko pogađao u 11., 61. i 88. minuti Roma je večeras u susretu petog kola grupe “E” Europa lige slavila protiv Plzena s ubjedljivih 4:1, uz hat-trick bh. kapitena Edina Džeke (30). Džeko je prvo pogodio u 11. minuti, sjajno matiravši golmana Kozacika, nakon što se prethodno poigrao s odbranom gostujuće momčadi. Zeman je sedam […]

24.11.2016. 23:10

Hattrick je 3 gola u jednom poluvremenu. Al ipak nejma veze nek je on zabijo ta tri komada pa vi nazivajte kako hocete

zabijac_koji_zabija_da_bi_zabijo
Reply to  Ado
24.11.2016. 23:31

Zasto uvjek ispravljaju oni koji ne znaju recenice jedne sastavit’

Zmaj
24.11.2016. 23:39

hattrick je sve tri gola zaredom da ne dadne niko drugi izmedju gol ali nema veze ti nazivaj kako hoces!

Anonymous
Reply to  Zmaj
25.11.2016. 02:08

Ja neznam al nema veze

Anonymous
25.11.2016. 03:21

Sad cu ja tebi reci drug moj sta znaci hattrick. To ti je kad igrac da gol sa trickom i pritom ima sesir na glavi znaci HAT TRICK. ????

DZEKO BABOO..majstor kraj ZMAJ….
ZNAO SAM DA CE DA BLISTA DJAMANT OVE GODINE…

Armin

nek je nasramotu onim koji su pljuvali po tebi kad ti nije išlo kako treba,, samo dalje kralju rokaj i sa centra sada unice 100% ????????????

Anonymous
24.11.2016. 23:16

To je To. To je nas DIJAMANT ponos Bosanski

meha
24.11.2016. 23:18

Steta sto nije i protiv grcke bio ovako raspolozen ko danas,svaka cast, 3 gola. Plus assist

Marsal
24.11.2016. 23:23

Bravo majstore. Samo pumpaj u inat dusmanima

navijac
25.11.2016. 00:12

Hahaah…da mi je samo znati gdje je sad onaj referendumas sto uvijek kritikuje dzeksona…haha nema sigurno rijeci..dzekson ga ucutao svojim fantasticnim nastupom na vecerasnjoj utakmici!!!