VIDEO EDIN DŽEKO sjajno pogodio protiv Liverpoola

Džeko postigao svoj osmi pogodak na četiri utakmice U sklopu priprema za predstojeću sezonu, Roma i Liverpool rano jutros po našem vremenu odigrali su prijateljsku utakmicu, a Vučica je slavila rezultatom 2:1. Prvi pogodak na meču postigao je naš kapiten Edin Džeko u 29. minuti susreta. Liverpool je pred sam kraj prvog poluvremena preko mladog Ojoa uspio […]

13 Komentara
ngzmhr
02.08.2016. 09:59

Pa može se reći dobra utakmica Edina Džeke.Sjajan go i Salahov go je njegov al eto nažalost pogodi golmana.Ono što me najviše raduje je da je bio dio tima da je bio provokativan agresivan i da je taktički odradio sjajno.Vidi se Spaletijev potpis u njegovoj igri generalno sam zadovoljan njegovim izdanjem može to i još puno bolje al kakav je bio zadnju sezonu ovo je odlično.Što se loših strana tiče promašio je 2 zicera sa po 2-3 metra i Liverpol je izjednačio zahvaljujuči njemu jer bi bio ofsajd da Edin nije spavo u petercu.Kao što smo konstatovali i ranije dobra… Read more »