Haris Duljević: Utakmica protiv Španije je jedno veliko iskustvo

Duljević je zadovoljan svojim nastupom i zahvalio se selektoru Baždareviću na ukazanom povjerenju Kapiten Fudbalskog kluba Sarajevo, Haris Duljević, odirao je sinoć svoju treću utakmicu u dresu “A” reprezentacije Bosne i Hercegovine, koja je u Švicarskoj izgubila od Španije rezultatom 3:1. Duljević je na terenu proveo četrdesetak minuta, a svoje zadatke je obavio sjajno. Za […]

8 Komentara
Edo
30.05.2016. 14:47

Duljevic izmislio fudbaler za standardnog Viscu.

30.05.2016. 15:25

borben igrac volio bih da ne dozivi sudbinu stevanovica,,e sad mesa pospi se pepelom i zovi krunica,,za napad ti treba jedan ante budimir,i naravno dumic jel spaha ne zasluzuje da ga gledamo,,mislim da bi milosevic,cimirot ,krunic sa pjanicem juce pleli po igralistu

eno
Reply to  aswa
30.05.2016. 16:40

Kako si ti aswa pametan….cudno kako nisi selektor ili trener ……

Anonymous
30.05.2016. 20:53

eh aferim momak

Anonimno
30.05.2016. 23:46

Duljeviću akobogda novi zmaj samo nastavi bićeš ponos Bosne ponosne????????⚜⚜⚜⚜????????????????????????????????

Marshall
31.05.2016. 01:14

Pratim njegove igre vec par godina. Momak je dosta agresivniji napadac od nasih statista u napadu. Nadam sr da ce ti se pruziti prilika da zdrmas gol dancima i da budes u prvih 11. Mesa treba staviti igrace na njihove prirodne pozicije ovo sto jr eksperimentisao u prvom poluvremenu je najgora moguca varijanta. Nismo 3 pasa povezali