EURO 2024/ Dalić nakon ispadanja opleo po sudiji: Ja stalno govorim da smo mali i da smo sami, ali sve je to u vjetar

25.06.2024. 01:04

Što jeste jeste. Sudija je vukao igra prema Talijanima. Ali slabo je sve bilo od hrvatske. Svi gledaju na Modrića da on povuče. Čak on je morao da zove za izmjene, očigledno je ko stvarno nosi ovaj tim na leđima. On kad ode Hrvati su na nivou Bosne i Hercegovine.

H.D.
Reply to  Anonymous
25.06.2024. 12:55

Nece biti na nivou BiH ali ce se dosta osijetiti, ali jbg, bolje nam je da se brinemo o svojoj reprezentaciji, i ovako imamo svu Hercegovinu koja navija za njih a ne za BiH,
zato nemogu nekoga zaliti a biti sam u jos vecim g#vnima.

primitivno je po sudiji lajat.

znaci odbrana nije kriva u 2 utakmice 2 gola u zadnjih par sekundi. boli ali to je fudbal.

Anonymous
Reply to  turkie
25.06.2024. 05:25

Sto bi bilo primitivno? Ako si gledao utakmicu to bi ti bilo jasno.

Anonymous
25.06.2024. 02:22

8 minuta to je bas previše. Al bogami ovaj trener je nula. Igrati 4-3-3 sa ovim igračima to je velika glupost.

vvv
25.06.2024. 12:07

Sta je b previše pa Špancima produži se 9.minuta na Mestalli kad smo. vodili 0:1 igralo bi sve dok me dadni gol

Tarik

Samo neka moralisti navijaju idalje za susjede koje ih uglavnom mrze. Hebe mi se totalno i za Hrvatsku i za Srbiju.

Kokolo
Reply to  Tarik
25.06.2024. 05:27

Meni su susjedi spasili život 93. Doživotno sam dužan narodu u Varaždinu. Znam da tako nije narodu iz Hercegovine.

Tarik
Reply to  Kokolo
25.06.2024. 12:35

“Spasili” ti zivot tako sto su pokusali da otmu nasu teritoriju i pripoje je Hrvatskoj. Taj fasizam se nastavlja i dan danas.

Anonymous
25.06.2024. 06:47

Šteta Hrvatska je zaslužila proći dalje ali nogomet je čudna igra. Mi se moramo ugledati na njih i popravićemo svoju igru.

25.06.2024. 13:36

Ovo prvenstvo ovom igrom pogotovo nisu .

Anonymous
25.06.2024. 08:07

Ništa Hrvatska nije pokazala na ovom Euru i ispali su zasluženo od ekipa iz bivše Juge samo Slovenci su zaslužili prolaz po igri i zalaganju

Anonymous
25.06.2024. 08:14

Niste sami Zlatko tu su nasi koju igraju za vas 😀

Mirso k.
25.06.2024. 08:31

Tko i Vucic isto kaze,dramatizuje i kuka….

Anonymlous
25.06.2024. 09:31

U pravu si zlatko 100% svaki kontakt i svaki faul je vadio karton vidilo se iz aviona da navija za talijane jos kad produzi 8 minuta sve mi je bilo jasno kakav ce scenarij se odvit do kraja

Anonymous
25.06.2024. 09:49

Ugledaju se na nas igraju vise unazad nego unaprijed a svako im je kriv . Italija je kreirala vise sansi i navijao sam za hr ali realno nisu bolji na terenu.

Nije bitno
25.06.2024. 13:38

Pusti sudiju . Kritikujte svoju odbranu , i zadnji napad smetaju jedan drugom prilikom ciscenja ispred 16 metara . Da toga nije bilo nebi ni bilo gola odma u slj napadu

Mire
25.06.2024. 14:08

Šta se može prigovoriti sudiji – za 8 minuta? Pa to nije nikakav prigovor, da je produžio 2 minuta opet bi dobili gol 20 sekundi prije kraja

Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?