VIDEO/ Ermin Bičakčić: Vidi se da imamo potencijala, ali je potrebno dosta rada

Obavijesti o

5 Komentara
Anonymous
10.06.2024. 01:28

Dragi Ermine, realno nemas sta traziti skoro 180 minuta u dvije tekme a 34 bobe. Lagano se obrati Barbi i pojasni da si tu da pomognes savjetom, mozda 10-15 minuta na kraju onako na iskustvo kada imamo aktivan rezultat, ali da uzimas minute Hadzikadunicu, Barisicu, itd. ne ide.

Anonymous
Reply to  Anonymous
10.06.2024. 05:06

Slazem se moze mlade savjetovati sa klupe

Anonymous
10.06.2024. 08:39

Nama su jos potrebni iskusni i stariji igraci jer ovi mladi znaju samo frizuru napraviti a neznaju gola dati u zadnji 4-5 utakmica na tome bi selektor trebalo da mnogo vise radi jer demirovic je sinoc bio nizasta samo je pravio faulove tako neigra u svom klubu neka se malo spusti na zemlju nije sve samo staviti kapitensku traku na ruku i nema tu nikakve akcije samo se ressvaju lopte da nije kod njih

Anonymous
10.06.2024. 14:05

Tako je brate, et svi su sinoc gotov mladi igrači bili..kako Italia ima iskusne igrače..nema mista bez iskustva da je sinoc bio djelo i kolosinac i visca i đuric Italia nebo sigurno pobjedila!

Anonymous
10.06.2024. 18:14

brate ne znamo dodati loptu 5 puta na polovini protivnika, zasad potencijal je svi 11 u odbranu i moli se bogu da ne zabiju

Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?