Protiv BiH u junu će igrati pakelni sastav Engleske i Italije

10 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Anonymous
24.04.2024. 16:50

Pa neka dodju u paklenom sastavu nama je najbitnije da u tim prijateljskim utakmicama stvaramo novi tim da budemo što spremniji za kvalifikacije za Sp.

Zazdrnjak
24.04.2024. 17:19

Šta će oni, mi kad uvedemo Čivića, neće moći više igrati od smjeha!

Anonymous
Reply to  Zazdrnjak
25.04.2024. 09:09

To je kad savez zove igrace i pravi taktiku kako izgubiti
Svaka cast Barbarezu ali sa ovim savezom ja nevidim buducnost

Anonymous
24.04.2024. 18:12

Sta ima pakleni
Jok igra ce sa drugi timom da ga spremaju za Euro

Zvrk90
24.04.2024. 20:54

Gdje se mogu uzeti karte za italiju. I mozel mi neko provjeriti jel protiv italije 8.jun ili 9.jun
Negdje piše vako, negdje nako
Hvala

Anonymous
24.04.2024. 23:05

Po ovom, u engleza uopste nije neki wow sastav, mislim jesu dobri, ali imala je enleska 5 puta jace sastave

AloBa
25.04.2024. 01:24

Losa je ideja da se igraju utakmice s najboljim svjetskim ekipama u trenutku kad je reprezentacija u veoma losem stanju.
Trebali bi igrati s Lihtenstajn i Luxembourgom jer ce biti lose za moral kad popusimo 10 golova!

Mujo
25.04.2024. 08:22

Imamo i mi mlade momke u reprezentaciji! Samo ih treba gurnuti u vatru! Siguran sam da nece izgoriti!

mirso
25.04.2024. 13:13

A zasto Engleska i Italija nisu uzeli da igraju te prijateljske npr.sa Norveskom,Svedskom?,(Islandom,Luxemburgom?).Oni frajeri i budale pa uzeli nas.Pa znaju u detalj da nas problem nije lopta i fudbal ! Problemi su u onima koji su vodili te momke.Imace oni dobre test meceve 6-7 nasih momaka stalno i igraju proti tih njihovih gore!Ne u Saudiji,Turskoj,Madarskoj i Kipru.!!!!Nasa turbina? Pjanic-Cimirot-Kunic ima 96 g(dao bog svi brzi) ce zatvoriti Belingama,H Keana,Fodena.U odbrani… nase da ne spominjem.Napravice to Sergej dobro…mladi samo naprijed

hari
25.04.2024. 13:32

ovo poredjenje je dobro.Nasa 3 igraca samo 3 skoro 100god.a njihova 70. Sergej daj podmladuj ovo molim te, pa ni Sehic 36,ni Dzeko nam stvarno vise pomoci nemogu..Nek Edina tu,lijepo ga je imati…. al stvarno ovo gore kad procitas a to je i fakta realnost,ispada smijesno.Imamo Kolasinca,Demira, Tabakovica…pa plejadu ovih mladih Dedica,Gazibegovica, Tahirovica,Ahmedhodzica,Hadzikadunica,Huseinbasica,Basica itd…Prikljuciti ove mlade Hasica,malog Amerikanca, ima ih jos sigurno.Idemo Sergej puna podrska,materijala ima.

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM