Radnički Kragujevac, koji sa klupe predvodi naš Feđa Dudić (41), nastavio je sa fenomenalnim igrama u Superligi Srbije.

Radnički je danas u meču doigravanja za šampiona Srbije nakon velikog preokreta savladao Čukarički sa 4:3.

Gluščević je u šestoj minuti doveo Radnički u prednost, da bi gosti preokrenuli rezultat u svoju korist golovima Adžića iz 13. i Mella iz 15. minute.

Igrala se 29. minuta kada je Ortiz pogodio za 2:2.

Fantastično prvo poluvrijeme okončano je drugim pogotkom Mella u 43. minuti, a trećim za Čukarički.

Ipak, izabranici Feđe Dudića su u nastavku dva puta zatresli mrežu i stigli do pobjede.

Đurić je u 56. minuti izjednačio na 3:3, a trijumf Radničkom donosi Ivelja u 82. minuti utakmice.

Dudiću je ovo bila 18. pobjeda u svim takmičenjima na klupi Radničkog. Jednom je remizirao te izgubio šest puta.

Radnički je do dolaska bh. trenera bio zadnji na tabeli, a sada je četvrti sa 53 boda i plasirao se prvi put u historiji u polufinale Kupa Srbije.

Inače, Besim Šerbečić (25) je proveo svih 90 minuta za Radnički na poziciji stopera, dok je na desnom beku cijeli meč odigrao Mehmed Ćosić (26).

Stefan Kovač je igrao od 70. minute za Čukarički.

U narednom kolu Radnički gostuje Napretku, a Čukarički igra protiv Mladosti.