Naši nogometni reprezentativci prošetali su jutros Ilidžom, a Nogometni savez objavio je fotogaleriju.
Na okupu, ali i u dobrom raspoloženju, bili su svi – i oni koji konkurišu, ali i oni koji ne konkurišu za meč protiv Ukrajine.
Neki odrasli na sjeveru Europe i u šorcevima, kao Anel Ahmedhodžić, a neki u jaknama i sa kapuljačama. Hotel reprezentacije nalazi se u prekrasnom parku, a nadomak hotela je i čuvena ilidžanska Velika aleja – 3,5 kilometara duga šetnica kroz drvored koja vodi prema Vrelu Bosne.
Posebno raduje vidjeti naše igrače međusobno zagrljene, nasmijane, bliske…
Zdrav kolektiv je temelj za sportski uspjeh, a velike zasluge na tome idu sigurno i selektoru Savi Miloševiću koji je u ekipu upumpao i svoju energiju.
Naravno i Edinu Džeki koji je u ovoj ekipi prvi od jednakih – kao stariji brat.
Nadamo se da će i nakon igračke karijere odmah se na neki način priključiti radu reprezentacije.
Ali neka to sačeka njegove igre na EURO 2024, možda i na Mundijalu u SP 2026.
Reprezentacija u popodnevnim satima putuje u Zenicu gdje će od 20,45 sati igrati utakmicu polufinala baraža za EURO 2024 protiv Ukrajine.

























FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Željezničar Sarajevo
FK Radnik Bijeljina
FK Sarajevo
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Como 1907
AC Milan
Austrija
BiH
Rumunija
Kipar
San Marino