Crystal Palace je u meču 22. kola engleskog Premiershipa savladao Sheffield United rezultatom 3:2.

Anel Ahmedhodžić (24) odigrao je cijeli susret za Sheffield United te nosio kapitensku traku.

Bio je ovo 16. nastup Anela ove sezone u ligi, a od portala Sofacore dobio je ocjenu 6.6.

Sheffield je sjajno otvorio večerašnji duel i poveo u prvoj minuti golom Breretona.

Eze je u 17. minuti poravnao rezultat na 1:1, da bi McAtee u 20. minuti ponovo pogodio za vodstvo gostiju.

Ipak, sedam minuta kasnije Eze postiže svoj drugi gol i na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 2:2. Pogodak za preokreta i pobjedu Crystal Palaceu donosi Olise u 67. minuti utakmice.

Crystal Palace se trenutno nalazi na 14. mjestu sa 24 osvojena boda.

Sheffield United je zadnji sa samo 10 bodova. Anel i saigrači zaostaju devet bodova za Lutonom koji je u sigurnoj zoni, odnosno na 17. poziciji.

U narednom kolu Sheffield dočekuje Aston Villu, a Crystal Palace gostuje Brightonu.