Derbi susret u Mostaru završio bez pobjednika

U derbi kolu 19. kola Premijer lige BiH, fudbaleri Zrinskog dočekali su u Mostaru ekipu Sarajeva, a meč je završen rezultatom 2:2.

Gosti su poveli golom Simeunovića u 23. minuti, da bi Zrinjski izjednačio preko Todorovića u posljednjim sekundama utakmice.

Igrala se 68. minuta, kada je Sarajevo ponovo povelo zahvaljujući pogotku Amera Bekića.

Konačnih 2:2 postavio je Bilbija pet minuta prije kraja utakmice.

Zrinjski se trenutno nalazi na drugoj poziciji sa 40 bodova, dok Sarajevo zauzima peto mjesto sa 35 bodova.

ZRINJSKI: Karačić, Blaić, Graovac, Tomić, Žeravica, Stojkić, Todorović, Mešanović, Petrak, Laštro, Zakarić. Igrali su još Radulović i Bilbija.

SARAJEVO: Pavlović, Kadušić, Al. Bekić, Kovačević, Barbarić, Rustemović, Emerson, Simeunović, Harba, Am. Bekić, Cezar. Igrali su još Benko, Radovac i Okić.