Na današnji dan prije 11 godina, u St. Galenu je odigrana prijateljska utakmica između Bosne i Hercegovine i Brazila.

Brazil je poveo u 6. minutu golom Marcela, a izjednačio je Vedad Ibišević sedam minuta kasnije.

Karioke su do trijumfa rezultatom 2:1 došle tek u sudijskoj nadoknadi autogolom Saše Papca.

Za Brazil su igrali: Julio Cezar, Dani Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo, Hernanes (od 67. minuta Hulk), Sandro (od 57. minuta Elias), Fernandinho, Ronaldinho (od 62. minuta Ganso), Neymar (od 90. minuta Jonas), Damiao (od 82. minuta Lucas). Selektor: Mano Menezes

Za BiH su igrali: Begović, Papac, Spahić, Pandža, Rahimić, Jahić, Pjanić (od 81. minuta Maletić), Misimović (od 88. minuta Ibričić), Džeko, Ibišević (od 78. minuta Salihović), Medunjanin (od 78. minuta Zahirović). Selektor: Safet Sušić.