Slovenački internacionalni sudija Slavko Vinčić sinoć je sudio utakmicu Europa Lige Manchester United – Milan (1:1).

Ovaj sudac inače je poznat po tome što je prošle godine bio uhapšen u Biljelini na orgijama organizovanim nezakonito korištenjem usluga prostitucije.

Možda upravo zbog sličnog jezika Vinčiću je dodijeljena utakmica na kojoj je potencijalno moglo igrati puno igrača iz bivše Jugoslavije, no na kraju su igrala samo dva – Nemanja Matić za Man. Utd i naš Rade Krunić za Milan.

Upravo su kamere uhvatile Krunića kako Vinčiću protestira na bosanskom jeziku zato što mu nije dodijelio korner.

“Ma daj!? Kako nije!?” zakukao je emotivno Krunić.

Krunić će po dobrom pamtiti ovu utakmicu, jer je osim 90 minuta igre protiv velikog protivnika uspio i asistirati u 92. minuti za konačnih 1:1 i garanciju vrlo zanimljivog revanša.