Ekipa Željezničara danas je ostvarila pobjedu u okviru 9. kola Premijer lige nad zvorničkom Drinom rezultatom 3:2.

Željezničar je imao prednost od dva gola razlike nakon 37 minuta igre, ali je Drina uspijela poravnati rezultat i vratiti rezultatsku neizvjesnost.

Pobjedonosni gol za sarajevski tim postigao je Blagojević koji sjajnim udarcem sa oko 16 metara šalje loptu u nebranjeni dio mreže za konačnih 3:2.

U današnjem susretu u redovima Željezničara nastupe su upisali naši mladi reprezentativci Kerim Memija i Amir Hadžiahmetović koji su odigrali svih 90 minuta.

Juniroski reprezentativac BiH Dženis Beganović je u igru ušao u 74. minuti meča, dok je Damir Sadiković član U-21 selekcije BiH igrao do 89. minute.

Sadiković je upisao asistenciju u ovom susretu, tako što je asistirao Đelmiću prilikom postizanja gola za vodstvo od 1:0.