Fudbaleri Rome ispraćeni su zvižducima sa travnjaka svog Olimpica nakon remija protiv Sassuoloa.

Ova utakmica četvrtog kola Serie A završena je rezultatom 2:2, a Roma je dva puta stizala vodstvo gostiju.

Nakon pauze zbog povrede Miralem Pjanić (25) se brže nego očekivano vratio u konkurenciju za tim Rome, a trener Garcia ga je mimo svih očekivanja stavio odmah u početni tim. Da je oporavak bio uistinu uspješan pokazuje i Pjanićeva današnja predstava u kojoj je odigrao svih 90 minuta.

Edin Džeko (29) u igru je ušao tek u 72. minuti kada mijenja Tottija. Prethodno je cijeli stadion skandirao ime našeg kapitena.

Pjanićeva asistencija za Tottijev 300. gol

Defrel je zabio u 22. minuti za 0:1, da bi izjednačio Totti koji u 36. minuti postiže svoj ukupno 300. gol za Romu.

Politano uspijeva do kraja prvog poluvremena ponovo goste dovesti u vodstvo, kada pogađa u 44. minuti utakmice.

Konačnih 2:2. postavio je Salah lijepim golom već u petoj minuti nastavka. Rezultat se do kraja nije mijenjao.