Ekipa Guizhou Renhea danas je ostvarila novu ligašku pobjedu, a jedan od najzaslužnijih za trijumf ovoga tima bio je naš internacionalac Sejad Salihović.

Guizhou je danas u okviru 23. kola kineske Super lige na domaćem terenu ugostio momčad Henan Construction.

Igrala se 14. minuta susreta kada je Salihović asistirao Renliangu za vodstvo od 1:0. Do kraja utakmice viđen je još jedan gol i to ponovo u režiji našeg internacionalca Salihovića koji je u 51. minuti iz slobodnog udarca sa velike udaljenosti postigao gol za konačnih 2:0.

Salihović je odigrao svih 90 minuta kao i naš bivši reprezentativac Zvjezdan Misimović.

Ekipa Guizhoua u posljednje vrijeme bilježi seriju pozitivnih rezultata čime su pobjegli iz donjeg dijela tabele.