(VIDEO) SEJAD SALIHOVIĆ igrao od prve minute protiv Leverkusena

HSV ponovo poražen HSV je u okviru šestog kola njemačke Bundeslige izgubio na gostovanju kod Bayer Leverkusena s 0:3, što mu je bio četvrti uzastopni poraz. Tri boda domaćinu osigurali su Volland (20’, 83’) i Alario (23’). Bh. veznjak, Sejad Salihović (32), našao se u startnoj postavi HSV-a i igrao je do 46. minute, kada […]

Povratak na članak
5 Komentara
Prangija
25.09.2017. 01:42

Ako već pišete o nastupima naših igrača , ne zanima me da li je igrao , to mogu da vidim i na rezultati com i sličnim stranicama , zanima me KAKO je odigrao , a vi da ste pravi novinari ne bi pisali ovakve sramotne tekstove koje moze dijete iz osnovne škole uz pomoc rezultatitačkacom da napiše

hocemo neke rezultate u fudbalu
Reply to  Prangija
25.09.2017. 09:45

znaS KAKO JE IGRO STRASNO nakon ovakve igra zamijenjen direktno na pocetku poluvremena drugig i sad cisto sumnjam da CE MU DATI VISE SANSU DA POCNE UTAKMICU GRIJACE KLUPU I TU CE GA MOZDA DVA TRI PUTA TRZNUTI BUDE LI ISTO NECE KONKURISATI ZA PRVI TIM NIKAKO NAKON TOGA…