(VIDEO) LIGA ŠAMPIONA: Hoffenheim izgubio od Liverpoola, Bičakčić snosi krivicu za prvi gol

Bh. reprezentativni stoper zamijenjen u 52. minuti U prvom susretu play-offa Lige šampiona, Hoffenheim je na domaćem terenu poražen od Liverpoola s 1:2. Tim našeg Ermina Bičakčić (27) imao je priliku doći u vodstvo već u 12. minuti, kada najstrožiju kaznu nije iskoristio Kramarić. Bičakčić u 34. minuti pravi grub prekršaj nad Maneom na nekih […]

Povratak na članak
9 Komentara
Raif
16.08.2017. 01:04

Los bicakcic bio totalno,protiv kvalitetni napadaca nemoze se uopste nositi sa njima a za Reprenzetaciju je solidna zamjena u slucaju povrede i zutog kartina dumica ili simonovica

Ado
Reply to  Raif
16.08.2017. 02:08

Kako si pametan! A dumic bi bolje odigro u ligi sampiona? Ko to kaze i odkud ti garancija?! Zato je otiso u 2 ligu u holandij! A ko je taj simonovic? Koliko je i on veliki utakmica odigro i pogotovo za BiH? Koliko ti godina imas?

santasa
Reply to  Ado
16.08.2017. 17:16

Dumić i Šimunović imaju veći potencijal (igraju u slabijim ligama ali u večim klubovima), i sigurno će ga ostvariti – to znači da će dobaciti puno dalje od Bičakčića.
Ako gledaš čisto sportski stvari su jasne, ako gledaš kroz plemenske naočale onda će Ermin biti bolji od Joze i Darija čak i ako igra za Pofalički !

AloBa
16.08.2017. 04:41

Vi stvarno nemate pojma o cemu pisete. Pa prekrsaj nije bio toliko grub i kako uopste mozete da pripisujete krivicu njemu. Nije penal bio a sto je covjek majstorski izveo slobodnjak je druga prica. Kriv je golman a ne Bicakcic. On snosio dio krivice!!!!!!

Izi
16.08.2017. 05:10

To je bio takticki prekrsaj. Da ga nije zaustavio, ko zna sta bi tad bilo. A sto zivi zid nije skocio i blokirao loptu, to je druga stvar. Kada imas zuti karton i igras protiv tako brzih igraca, bolje da te trener zamjeni, nego da fasujes drugi zuti. Nije samo on kriv.

HasanSalihovAmidzic
Reply to  Izi
16.08.2017. 09:11

Pa ustvari nije bilo potrebe za prekršajem jer se njegov suigrac vratio al ok.

Mirso k
16.08.2017. 08:22

Vi izgleda mesi aludirate koga da pozove pa mozete kontaktirati fs bih i oni ce vam pomoci oko spiska …neznam samo sta vidite lose u ovom prekrsaju pa ovo jedino mozete nazvati majstorijom iz slobodnjaka i pustite vi nase igrace na miru

Cokoja
16.08.2017. 09:53

JA SNOSIM DIO KRIVICE STO CITAM KOMETARE NA OVAJ TEKST. DA COVJEK POLUDI. SAD BI LUPIO GLAVOM OD ZID OD MUKE JER DO OVIH BOSANSKIH BALIJA I PROVOKATORA NEMOGU DOPRIJETI.

Bhf
18.08.2017. 14:59

Prespor za kvalitetna napadaca vidjelo se koliko je nemoćan a sta bi se desilo da tek čuva nekoga od napadača belg8je potop naše repke

Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?