(VIDEO RUKOMET) Sudije i naše greške odvele Austriju na Euro

BiH bez plasmana na EP Rukometaši Austrije večeras su u Beču u  savladali našu selekciju rezultatom 34:32 i plasirali se na Europsko prvenstvo. Izabranici Bilala Šumana su odigrali veoma dobro prvo poluvrijeme, ali zahvaljujući neujednačenom sudijskom kriterijumu, rezultat je glasio 17:17. U drugih 30 minuta, bh. reprezentativci nisu bili na nivou, što su Austrijanci iskoristili […]

Samir

MA ite u onu stvar .Kako vas nije sramota.Ko amateri drugo poluvrijeme.

IAnonimusa
17.06.2017. 22:23

Sta sam reko opet 10 min bez gola to je poraz sigurno

Sumnjivo
17.06.2017. 22:26

To je kapacitet ove ekipe i tacka, treba mijenjati sistem iz korijena jer sa ovim nacinom ovako možemo u nedogled i uvijek ćemo ostali prosjecna ekipica

Marsal
17.06.2017. 22:29

Sudijama znaci sve redom i rod i porod. Jb vas otac lopovski

IAnonimusa
17.06.2017. 22:30

Pa ljudi moji rukomet se igra 60 min i nije vazan protivnik mi imamo crnu rupu od 10 do 12 min protiv svakog i to je kraj a svi profesionalci u p m

dzo
17.06.2017. 22:38

Nama u zadnji dvadeset i kusur godina uvihek sudije krive kad izgubimo jti sudije i ko ih izmisli!!! Da nije njih mi bi bili prvaci svijeta u svim takmicenjima bez sudija!!!!

Bufale
Reply to  dzo
18.06.2017. 00:33

Pusku u ruke i bori se za prava.
U aktuelnom stanju zapadu mala bosna neznaci nista.. i eto.

Samir

Drugo poluvrijeme ocajno.Ali mora se priznat da su sudije drzale Austriju u igri prvo poluvrijeme.Nisu nam dali da se odlijepimo rezultatski.Iskljucenja 10,11 neznam tacno .To 20 ili 22 minute sa igracem manje.To je previse.U drugom dijelu hrvacki zahvat na naseg igraca sa ledja i nema iskljucenja.Bolje smo igrali u prvih pola sata pored silnih kradja sudija.Onda pad igre u drugom dijelu.Panic stao nema golova sa krila

17.06.2017. 22:58

Kao sto sam i najavio sve je tu crvljivo, od saveza pa nadalje, igra onako toplo hladno vise toplo pali smo moze se reci casno na osnovu svega , suma sumarum moglo bi se reci malo vise volje podrske i karaktera malo manje bahe topala i vise zalaganja mogli bi nekad zaigrati na nekoj velikoj smotri, zasad ovo je nas limit,, pozitivan je suman posto nije najavljen kao super strucnjak kao mesa bio je solidan i trudio se, motiviso koliko je mogao, u nekim trenucima posjetio me na barbareza i jako bi on vodio fudbalsku,, selam

Banjaluka
17.06.2017. 22:59

Pa ne moze sam Panic, moramo imati vise rijesenja. Cim su pokrili marka mi deset minuta bez gola.
Bit ce bolje, ostaviti Bilog da radi i tek cemo za sljedece kvale imati respektabilnu repku.
Ostaviti ove sto izgaraju na terenu a ostatku zabraniti prilaz drzavnom dresu.

Samir
17.06.2017. 23:06

Nikad da se obradujemo.Uvijek razocarenje na kraju.

Adba
17.06.2017. 23:27

Ekipa u ovom sastavu ne moze nikoga pobijediti .Mozda su momci pojedinacno dobri rukometasi ali zajedno su nula i nijedan ne zasluzuje da igra .Bolje je uzeti igrace iz nase lige pa kako bude ..Mozda necemo nista uraditi ali ni sa ovim nismo

trikfix
17.06.2017. 23:38

jesmo li opet sami sebe pobijedili

Bufale
18.06.2017. 00:19

Zasto.. zasto uvijek kad je najzadnja vazna utakmica uvijek poraz… fudbal, rukomet i kosarka.. ajte sva 3 saveza i sve 3 selektora u p.m nista od sporta u bih uvijek neko sere..

Selektor
18.06.2017. 00:30

To postaje nas mentalitet da uvjek u drugom trazimo krivicu…kad neznamo, nemamo volje ili protivnik bolji eh onda su krive sudije a mozda je i bio los teren