Bajić stigao do 17. ovosezonskog gola u dresu Konyaspora

Konyaspor je u okviru 31. kola turske Superlige gostovao Kayserisporu i pretrpio poraz rezultatom 1:2.

Domaći su poveli u 12. minuti preko Mabiale, a četiri minute prije odlaska na odmor gostima poravnanje donosi bh. reprezentativac Riad Bajić (23), kojem je današnji pogodak bio 17. ove sezone u dresu Konyaspora.

U prvenstvu je postigao 16. i drugi je strijelac lige iza Lovea (Alanyaspor) i Tosuna (Besitkas), koji s 17 dijele prvo mjesto.

Kayserispor stiže do pobjede u 59. minuti, kada pogađa Lawal.

Bajić je teren napustio u 68. minuti, dok je cijeli meč za Konyaspor odigrao Amir Hadžiahmetović (20).

Denija Miloševića pak nije bilo u gostujućem timu.

Nakon ovog poraza, Konyaspor zauzima devetu poziciju s 40 bodova, koliko ima i osmoplasirani Genclerbirligi s utakmicom manje.