Adrian Leon Barišić (21) odigrao je svoju prvu utakmicu za A selekciju BiH.

Bh. stoper je igrao u startnoj postavi u meču Portugala i BiH (3:0), a po završeku ovog duela je govorio za BHT1.

“Na kraju mi je žao zbog rezultata. Mislim da je previsok pogotovo ako gledamo prvo poluvrijeme.

Imali smo izglednije šanse u prvom poluvremenu. Golman je moj sretni centaršut izvadio, a onda je Džeko imao top priliku.

Kvalitetno smo se nosili i onda primimo gol u najgorem mogućem trenutku. To nas je ubilo. Stvarno mislim da je previsok rezultat.”

O debitantskom nastupu:

Emocije su pomiješane. Ponosan sam što sam debitovao za svoju državu i to je posebna emocija. Još debi pred 80.000 navijača, ali pmiješano s tugom jer mislim da smo zaslužili više.

Nažalost, tužan sam zbog rezultata. Ipak, ovo je mlada ekipa koja će se dizati i bit će bolje i bolje.