(VIDEO) NOVI PORAZ HERTHE: Ibišević i društvo “pali” u Freiburgu

Ibišević za 95 minuta nije niti jednom zaprijetio golu domaćina Hertha je na današnjem gostovanju Freiburgu u okviru 18. kola njemačke Bundeslige pretrpjela šesti ovosezonski poraz, drugi uzastopni. Bilo je 2:1 za domaći tim, koji je slavio pogotocima Haberera (39’) i Petersena (87’). Počasni pogodak za goste postigao je Schieber u 88. minuti. Bh. napadač, […]

• Twitter
  • Facebook
  • Viber
  • Whatsapp

Ibišević za 95 minuta nije niti jednom zaprijetio golu domaćina

Hertha je na današnjem gostovanju Freiburgu u okviru 18. kola njemačke Bundeslige pretrpjela šesti ovosezonski poraz, drugi uzastopni.

Bilo je 2:1 za domaći tim, koji je slavio pogotocima Haberera (39’) i Petersena (87’).

Počasni pogodak za goste postigao je Schieber u 88. minuti.

Bh. napadač, Vedad Ibišević (32), je s kapitenskom trakom predvodio Herthu i u ovoj utakmici, u kojoj je odigrao svih 95. minuta.

Interesantno da za to vrijeme nije niti jednom zaprijetio golu domaćina.

Poslije nepunog 18. kola, Hertha je šestoplasirana na tabeli s 30 osvojenih bodova.