Prva ovosezonska asistencija za Kodru

U prvom susretu 20. kola španske Primere, Osasuna je na El Sadaru podijelila bodove s Malagom, odigravši 1:1.

Gosti su prvi mogli do prednosti, ali je jedanaesterac u 18. minuti promašio Santos.

Golova nije bilo sve do 76. minute, kada bh. internacionalac Kenan Kodro (23) asistira Čaušiću za vodstvo Osasune.

Kodro je ušao na početku drugog poluvremena umjesto Riere, a večerašnja asistencija bila mu je prva ove sezone.

Protiv Seville je u prošlom kolu postigao svoj prvi ovosezonski gol za tim iz Pamplone.

Ipak, slavlje domaćih nije dugo trajalo, jer Camacho svega tri minuta kasnije pogađa za konačnih 1:1.

Osasuna je s ovim bodom posljednje mjesto prepustila Granadi, koja ima isti broj bodova (deset), ali i utakmicu manje.

Malaga je pak napredovala s 13. na 14. poziciju i ima 22 boda.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.