(VIDEO) Bh. rukometaši poraženi u Španiji, Finska senzacionalno savladala Austriju

Španija sa 30:21 pobijedila BiH Rukometna reprezentacija Španije večeras je u Valladolidu u okviru prvog kola grupe 3 kvalifikacija za EP savladala Bosnu i Hercegovinu rezultatom 30:21. Nakon prvog poluvremena Španci su imali prednost od 12:6, da bi u nastavku povećali razliku stigli do rutinske pobjede. Špance je do pobjede predvodio Rivera sa sedam golova. […]

Povratak na članak
5 Komentara
Armin
02.11.2016. 22:55

to je ona ebena sreca koju mi haman nigdje nemamo ko sto su ovi austriju stusili 🙂

dzo
02.11.2016. 23:09

nije to sreca koliko je nezalaganje i neznanje slaba logistika neodgovornost neborbenost itd itd itd masa toga nestima u nasim reprezentacijama a kakva nam je drzava takva je i repka slijedi poraz od austrije a grci ce nas pojesti u fudbalu za 2 sedmice i to je to dno dna i nasa stvarnost

Ozd
Reply to  dzo
03.11.2016. 09:25

E moj Dzo, kad se zna da je selektor platio put i avionske karte jer savez nije uspio skupiti dovoljno para… Mi jednostavno moramo biti zadovoljni sa ovim. Saveza boli briga i za klubove i za igrače … Nula bodova U upravi sam jednog rukometnog kluba koji se takmiči u 1 ligi FBiH. Znaš koliko savez interesuju klubovi i napredak rukometa – ništa Lige se igraju za sudije i delegate i njihove troškove. Dođeš na utakmicu, ljudi te masakriraju sa suđenjem uče se na tebi, naplate svoje troškove, ti se požališ oni ti odrežu kaznu. a da bi uputio žalbu,… Read more »