EUROPA LIGA Sušićev Genk iznenadio Athletic Bilbao

Genk je golovima Brabeca i Ndidija iznenađujuće trijumfovao nad Athletic Bilbaom Ekipa Genka je u susretu trećeg kola grupe F pobijedila španski Athletic Bilbao rezultatom 2:0. Golova nije bilo sve do 40. minute, kada je Brabec savladao Herreina za vodstvo Genka od 1:0. Konačnih 2:0 za domaće postavio je Ndidi sedam minuta prije kraja utakmice. […]

5 Komentara
Anonymous
21.10.2016. 01:13

Lijepo Susic igra

expert
21.10.2016. 09:09

mali je definitivno za naše prve postave, i to da igra iza džeke tj. u odnosu na poslednju postavu umjesto đurića. mislim da mu je mahana što nekad duže zadržava loptu, ali dečko ima petlju, voli loptu, ne bježi u igri, nudi se, zna dodati… sinoć je osvojio loptu za prvi gol, namjestio još par šansi, imao dobrih dodavanja i zamjenjen je zbog umora nikako što nije zadovoljio. ispraćen velikim aplauzom, raja zadovoljna. međutim, meša nema muda da ga stavi jer mu novinari prave ekipu, a oni su safeta poderali što je malog zvao. a puno bolje bi mu bilo… Read more »

ivan gudelj
21.10.2016. 18:10

mali suši bio mogao komotno u prvih 11.znaje muljati medju nogama,zna poteze,uz njega vratiti i avdiju vrška ,bar trči i neštedi se,fol umjetnici na klup,nasoj igri treba impuls mladosti i sile

Anonymous
21.10.2016. 19:49

susic je definitivno sazrio i zaslutio je mjesto u prvih 11. susic umjesto medunjanina.