VIDEO MILAN ĐURIĆ postigao jedan od ljepših golova u karijeri

Đurić je postigao  gol za Cesenu u 75. minuti Momčad Cesene danas je u susretu sedmog kola druge italijanske lige odigrala 2:2 sa Latinom Gosti su poveli preko Paponija u osmoj minuti, da bi Ciano izjednačio šest minuta kasnije. Promjene rezultata nije bilo sve do 75. minute, kada je bh. reprezentativac Cesene Milan Đurić postigao gol […]

03.10.2016. 09:58

nisam ja nego si ti kao i ovaj novinar , ovo na ruci nije kapitenska traka ,provjeri pa se javi talentu jedan

03.10.2016. 15:34

vidi se da radi na tehnici,sa glavom je mag,,jos par golova za repku i ice sa cijenom od 4miliona

Van Basten
03.10.2016. 17:31

Mi Bosnjaci smo stvarno cudan narod,pa mi vise volimo Milana nego Dzeku!!! Ja ne kazem da ne treba voliti ljude koji to zasluzuju,ali mi smo toliko ljubomorni da od ljubomore nemozemo da poselamimo komsiju!! Milan je fantastican momak da me nebi ko slucajno pogresno shvatio

Napred momci
Reply to  Van Basten
03.10.2016. 23:05

O cemu ti? Mi volimo i Milana i Dzeku. Samo sto od Dzeke imamo puno veca ocekivanja sto je mozda neposteno prema Edinu ali to je breme koje uspjeh nosi.

patriJota
04.10.2016. 06:21

ko ima imalo mozga shvatio je sve što treba – ti si obićan p.a.p.a.k., n.a.c.i.o.n.a.l.i.s.t.a i vjerovatno r.a.s.i.s.t.a.

Jozzy
03.10.2016. 23:09

Pa sta je to Milan nego “Bosanac” = Van Basten?????

Jozzy
03.10.2016. 23:14

Cuj zasto bih morao voliti vise Dzeku od Djurica ili Vrancica!!!!!

Sretno
03.10.2016. 23:15

Kako mi je drag ovaj momak. Milane zelio bih da imas fantasticnu karijeru. Samo vise drskosti u igri, individualni rad i mimo ekipe. Imas fantasticne predispozicije. Ako treba titraj teniske lopte svaki dan. Uci pucati slobodnjake kao Van Hooijdonk. Gledaj snimke kretanja velikih gol smekera.

patriJota
04.10.2016. 06:24

Milan je kao omladinac zabio nekoliko golova makazicama, tako da je ipak zabijao i bolje golove od ovog – neki se još mogu nači na youtubu.