Konyaspor poražen u posljednjim sekundama

Trabzonspor je jučer u okviru petog kola turske Superlige ugostio Konyaspor. Domaćini su slavili rezultatom 1:0, a jedini gol na susretu djelo je Erdogana koji je za Trabzon zabio u 95. minuti utakmice.

Od prve minute za Konyaspor igrali su U21 BiH reprezentativci Amir Hadžiahmetović i Deni Milošević.

Hadžiahmetović je nažalost zbog povrede igru napustio već u 27. minuti, a Milošević je odigrao do zadnjih deset minuta utakmice.

Treći U21 BiH reprezentativac u redovima Konyaspora Riad Bajić nije konkurisao za ovaj meč.

Konyaspor nakon pet kola ima šest osvojenih bodova i deveti su tim Superlige.

U četvrtak u okviru drugog kola Europa Lige gostuju Gentu. U prvom kolu na svom terenu izgubili su od Shaktara sa 0:1, a Gent je remizirao sa Sportingom u Bragi sa 1:1.