VIDEO DŽEKI POLUVRIJEME Roma remizirala u gostima s Plzenom

U prvom susretu grupe “E” Evropske lige, Roma našeg Edina Džeke je remizirala na gostovanju s Plzenom rezultatom 1:1. Gosti su poveli već u 3. minuti golom Perottija s bijele tačke, a izjednačio je Bakos osam minuta kasnije. Džeko je ušao u igru umjesto Gersona na otvaranju drugog poluvremena i imao je odličnu šansu u […]

hmm
neznam razocaran sam a počinjem da mrzim romu a i njega sve jedno te isto kako napusti wolfsburg navijam za njegov klub samo zbog njega pa nakon par mjeseci sve manje igra pa rezerva a iskreno i on sve loši kako ce repka djuric nije novi đzeko

ngzmhr
15.09.2016. 21:38

Za ovaj Džekin prikaz od mene 0.Ako neko ne razumije nula i to minus nula.Ma ovo je vrh očaja da čovjek čitavo poluvrijeme trčkara po vrhu 16-terca.U 46 ušo u 56 isplazio jezik i loče vodu od češkog golmana ma bruka.Milion centaršuteva u 16 ni blizu nijednog onolika kljusina.Bježi od lopte sakriva se loše pozicioniranje na kornerima na centaršutevima ma užas.Ne mogu da shvatim vrhunsko poluvrijeme protiv Sampdorije i sad ovo jedna druga krajnost.Ja da sam mu trener znaš kad bi zaigro nikad a možda ni tad.E jesam razočaran ali neka gori sam ja majmun da se radi konja živciram.

Reply to  ngzmhr
15.09.2016. 21:43

100 % slažem se
mrzim romu kao city nekada al sad se vidi da je i on kriv ocigledno igra sve gore

Seli
15.09.2016. 21:55

Potpuno se slazem, on kao da je izgubio volju za fudbalom, kako je igro a kako sad igra, dva razlicita svijeta. cast njemu sta je uradio za reprezentaciju, al ima momaka sto bi ginuli u napadu samo da se dokazu u reprezentaciji.vise konkurencije treba 😉 pa se i on mozda trgne kad zagusti.ipak je on terminator kad proradi, izgleda da ga ona mala muci previse ????

Dali
Reply to  Seli
16.09.2016. 00:56

Jebiga narode prosle sednice je bio kralj.

Husein KG
16.09.2016. 10:48

Poslje Irske je Dzeko prestao igrati fudbal. Citav zivot radis na tome na odes na prvenstvo i kad ti ukaze sansa saigraci se useru. Covjek se mozda malo vise okrenuo familiji sto je razumljivo. Dok je bio u Wolfsburgu bio je gladan uspjeha i zivio samo da trenira, igra i napreduje. Steta zato sto ima mozda jos jednu ili dvije godine da moze igrati na onom nivou kojem je igrao. Mislim da to ne mozemo ocekivati jer bi morao bas sve podrediti fudbalu. Ono sto ima obavezu je da za reprezentaciju daje maksimum kao i do sad i da opravda… Read more »