VIDEO ODLIČNA FORMA Edin Džeko strijelac protiv Tereka

Novi gol Edina Džeke Roma je danas u talijanskom Pinzolu pobijedila ruski Terek u prijateljskom meču sa 3:2, a kapiten naše reprezentacije Edin Džeko postigao je gol za tim iz Rima. Igrala se 42. minuta, kada je Perotti pogodio za vodstvo Rome od 1:0. Terek je izjednačio preko Ivanova u 54. minuti, ali minutu kasnije […]

22 Komentara
ngzmhr
17.07.2016. 18:37

Još jedan bombastičan naslov i netačna konstatacija o odličnoj formi.Gledo sam cjelu utakmicu do 69 min kad je zamijenjen.Do gola se nije vidio bio prilično loš.Go ste vidjeli kakav je ništa posebno velika sramota da ono nije realizovo.Igrala se 58 minuta kad sam primijetio da se savija i uzima zrak da se bezveze muva po čoškovima i da nema više snage te je za 10 min i zamijenjen.A upravo je ovaj portal piso kako je u Sarajevu unajmio kondicionog trenera kako vrijedno radi i td i td.Da zaključimo jako loš nastup da nije bilo gola oštra nula od nastupa bogami… Read more »

arco dole
Reply to  ngzmhr
17.07.2016. 19:19

prvo nemaš pojma o fudbalu, ljudi počeli bazične pripreme, noge teške, rad na kondiciji,

17.07.2016. 19:34

Moj komentar je namijenjen za one koji se razumiju u fudbal.Što se tiče ove balavurdije predlažem FIFA 16 ili da komentarišete sinočnju Ibrinu pobjedu u zvijezdama granda manite se stvari o kojima pojma nemate.Ima brate ovih novih igrica pa to komentarišite i zabavljajte se

Amomiman
17.07.2016. 19:57

Ovaj portal je poceo pisati hvalospjeve kada Dzeko da gol i na treningu,proslu sezonu je odigrao blijedo ispod svih ocekivanja,vidjet cemo ga u ovoj novoj mada nisam optimist,ja se ne sjecam njegove zadnje dobre utakmice,promasuje nemoguce,ne ucestvuje u igri vjecno odsjecen od svih i ceka na neki odpadak u sesnestercu,sa ovakvom formom nebi vise trebao ni u reprezentaciji imati sigurno mjesto ali kod nas se i onako zna ko pocinje utakmicu bar 9 od 11 igraca..

Reply to  Amomiman
17.07.2016. 23:48

Kralj BiH fudbala! Dzekson Edin!

Dijamant

ngzmhr
17.07.2016. 20:43

Evo ovo što je uradio mali Hodžić ovo ja zovem golom jednostavno sam oduševljen.Prezentovana je jedna situacija gdje nam je igrač demonstrirao kako se uz dosta truda jedna izgubljena lopta pretvara u gol.Radi toga sam oduševljen a ne radi gola.U ovoj situaciji Edin Džeko bi odustao davno od borbe za ovu loptu.Aferim Hodžiću!!!!

18.07.2016. 03:44

tvoj komentar je namijenjen karini mojoj sta mlatis ako se toliko razumijes u nogomet idi na sky sport ili espn soccer papak pa tamo lupetaj…Ali malo Morgen 🙂
Dzekson legendaaaaaa

ngzmhr
18.07.2016. 08:03

Sikter!!!! djeco pizda vam materina na livadu lopte igrat a ne po vazdan za kompjuterom pa sada u 12 godini nosate največe dioptrije.A ovaj što sebe naziva dickom(engleski subtitle) odnosno karinom(švedska rijeć) hahahaha pa mogu mu reči eee moja karino hahahaha uf evo zakašlja se e moja karino VAKO TI JA KRHAM PO SVU NOĆ hahahahahahahahahaha.

Anonymous
18.07.2016. 18:36

Pa ti si glup ko da te je pravio komsija bajro a ne otac . Ti si papak iz guskinom dupeta.

Anonymous
18.07.2016. 10:26

Bravo dzeko nije ni pocela sezona vec se sere po njemu bravo bossnci eno armin dade dva gola dva komentara dzeko dade jedan sesnaest komentara kako on nema pojma vi bi Samo da serete

ngzmhr
18.07.2016. 11:03

De ba napačeni Bošnjaci ne ložite se đaba.Od 2011 gledo sam svaku utakmicu Edina Džeke.On u svijetu nema večeg fana od mene.Ali ako je bio loš šta je problem da se kaže da je bio loš bogami ja mu ne češo muda pa da mi je babin brat a kad odigra dobru utakmicu ili zabije ko birvaktile kompletna stranica hvalospjeva od mene(daj bože da to doživimo)A kad ga vidim da se vuče po terenu ko raga da se ne trudi i slično ma ima da lajem do nebesa pa kom se ne sviđa nek preskoči moj komentar.