VIDEO \\ Jakupović suspendovan zbog lošeg suđenja na derbiju

Edin Jakupović neće suditi do kraja tekuće sezone u Premijer ligi BiH Sinoć je u okviru 26. kola Premijer lige BiH odigran vječiti derbi između Sarajeva i Željezničara, a gosti su slavili rezultatom 0:1. Pobjedonosni gol za Željezničar postigao je bivši bh. reprezentativac Miroslav Stevanović u 45. minuti meča. Nakon utakmice, iz redova FK Sarajevo […]

25.04.2016. 16:01

Kako nije? Cak je opet nakon ovoga ispustio loptu i ispucao je…
PS Ovo nisu sve sporne situacije, 12 min. prekrsaj nad Benkom u 16m i po dva starta Kosorica i Blagojevica u prvih 15tak minuta… Uglavnom, cirkus od sudije i sudjenja, zbog kojeg je utakmica otisla u drugom pravcu totalno.

Artanija
25.04.2016. 20:21

Ma preseravaju se! Da je bila neka druga utakmica, a ne Sarajevo-Željo nista se ne bi desilo nikome, pa ni sudiji, a pogotovo ne i roku od 1 radnog dana! Čisto preseravanje protiv sudije iz Bihaća!!!

Artanija
25.04.2016. 20:23

Ne volim se ovako vulgarno izražavati i izvinjavam se. Tkz. “Sarajlije” me iznervirale! Da je sudija pogriješio – jeste, al mu pucat suspenzije je iživljavanje koje ne mogu da podržavam!!