Šta je sve rekao Barbarez na press konferenciji: Ja sam zacrtao put, ovi momci to prate i vjeruju u njega

Obavijesti o

10 Komentara
hamza helac
12.10.2024. 13:02

barbarezu ubaci i bajraktarevica u taj put molim te, eto makar da 45 minuta odigra protiv mađarske

Anonymous
12.10.2024. 13:15

jel taj put traje vijekovima. Poslije Madjara najbolje da se ostavis fudbala. Nije to za tebe.

Orah
12.10.2024. 13:56

To je znanje kad znas kada pratiti igraca ili loptu. Ovaj problem imamo godinama….Ne samo to,istrcavanje na igraca treba pametno raditi,gdje kolega pored tebe prati drugog protivnika sa strane. Ovo su osnove odbrane.

Anonymous
12.10.2024. 15:23

Nije uzasno, mislio sam da cemo strasno izgubiti .

Mire
12.10.2024. 16:15

Mađarima moramo praviti pritisak i biti ofanzivniji a istovremeno posložit odbranu. Kad bi bilo 1:1 i njima da ponište gol bilo bi dobro

Anonymous
12.10.2024. 16:28

Mi ne trebamo slabu reprezentaciju nego mi moramo imati jaku reprezentaciju.
Sada smo u kurslusu.

Anonymous
12.10.2024. 16:31

Svi putevi ce postati sumnjivi ako nikada ne stignemo na cilj.Madjarska mora pasti- Tito

Anonymous
12.10.2024. 16:45

P O Z I V

Pozivam sve u BiH i izvan BiH da potpisu Peticiju SELEKTORU BiH REPREZENTACIJE SERGEJU BARBAREZU da
ESMIR BARJAKTAREVIC

igra za reprezentaciju stalno u prvih 11 i od prve minute i POZIV navijacima da na stadionu skandiraju E S M I R.

re zasad
Reply to  Anonymous
12.10.2024. 17:19

Bravo,ceka zadnjih 7 minuta.Pa da je uveo i Ronalda nema vremena da ista prikaze.Mali imao asistenciju za Dzeku protiv Madarske i to je onu sto nam fali u svakoj utakmici.