Bravo, bila je dobra utakmica, samo dalje radite i biće još bolje 💪

Treba da nauce drzat loptu

Marshal
11.10.2024. 23:14

Vasilj nesmije vise biti onako statican na liniji ! Treba bolje citati igru i istrcati sa linije.
Ako misli ovako nastaviti bolje Katica staviti na gol jer je vise odbranio od njega. Bajraktarevicu se vise nesmije davati vrijeme na kapaljku. Momku definitivno treba dati vise vremena da upozna saigrace i njihov nacin kretanja u igri.
Sve u svemu vidi se napredak ! Bore se sto je naj vaznije. Ima puno propuha, al eto spasise nas ofsajdi. Bice bolje mladi su nrk uce od Dzeka i Kolasinca. Sejo kapa do poda za pozrtvovanost i tokom povrede.

Hitler
11.10.2024. 22:43

Samo nastsviti ovako. Biće bolje . Bajraktarevic mora da igra više.

Anonymous

Samo tako nastavite. Svako je mislio da ce nas nataknuti 0-4. Protiv Madjarske bi mogli do prve pobjede napokon

Nbc
11.10.2024. 22:49

Bogami posle Džeke neće imati ko dati gola

Anonymous

Njemacka jaca …ali iapk me raduje da ima.igre kod nas…realno ljudi mi igramo sa top grupom..Holandija Njemci i Madari…svi evropsko derali

Miske
11.10.2024. 22:50

Kod nas bi Jamal u 28 godini dobio priliku za punih 90 minuta igre. Pa moj ti Barba čemu to? Momka od prve minute pa igrati na sve ili ništa

H.D.
Reply to  Miske
11.10.2024. 23:10

Treba momka polako graditi a ne bacati odmah u vatru. Ipak ga je trebao oko 65-70 minute ubaciti u igru.
Biće to bolje, protiv mađarske će dobiti sigurno veću minutažu.

Anonymous
11.10.2024. 23:18

U ovoj utakmici nije bilo mjesta da Esmir pocne od prve minute. On se ne vraca u odbranu, i to se vidjelo u malo vremena provedeno na terenu. Treba da igra, ali treba jake igrace iza sebe.

11.10.2024. 22:59

Imali smo neki finih ideja, ali puno tehnickih gresaka kod dodavanja itd. Zadnji red prespor protiv ovako brzih igraca.
Ali bice bolje, zalaganje je tu, to je najvaznije.

Anonymous

Bajrakterevic je trebao igrati cijelo drugo poluvrijeme.Opet primimo veoma jeftine golove.Zasto golman stoji na liniji kada zadnja linija izadje.Prvi go je golmanova greska.

Sead
11.10.2024. 23:02

Sve u svemu dobra utakmica. Tahirovića treba u startnoj umjesto Bašica. Bajraktareviću dati mnogo veću minutazu ako zelimo malo opasnih pasova pošto nam fali jedan glavni mozak u veznom redu poput Pjanica. Hajradinovic iskreno rečeno nije na nivou i ako izgleda da ima neke početne pozitivne poteze. Treba dalje raditi tako pozitivno i priključiti Alajbegovića za adapciju buduće desetke. Bravo staffu!

Guest
Reply to  Sead
12.10.2024. 01:50

Basic nije kalibar za prve postave. Traziti nekog drugog kreativca u veznom redu, mozds za godinu Alajbegovica, ovi ostali su svi trkaci

11.10.2024. 23:09

Mi imamo.dobar tim…realno enleska itwlija holsndijs njrmacka madari..halooo mi smo sa najacima na svjetu …Idioti komentarisu…a pojma nemaju..mlad smo tim..ovo.je EXTRA EXTRA KAKO SMO.IGRALI JEB..NJEMACKU ONI DERU REDOM..ALI.IGRAMONDOBRO I TACKA

Magic

Poceli dobro pa nakon prvog Gola prepali se kao ovce. Odmah se znalo brzo ce drugi primiti al nije lose bilo sa tim igracima. Treba nam mladi igraca, ljubav za BiH i dozivit cemo jednog dana jednu titulu. Sve je moguce. Bit cemo jaci nego ikad. Mentalitet se mjena i ide na bolje

11.10.2024. 23:24

Kasno Barjaktarevic na Bilino Polje stize a Barbarez sve poraze nize…..Ono sto je odmah na pocetku moralo da se uradi-O SVEMU SAM TOME VEC KOMENTARISAO, neshvatljivo da ne uradise……Barjaktarevic ulazi kasno,morao se Demirovic izvuci i ubaciti TABAKOVIC…..Nijemci su bili izgubili konce…..Barbarez je ubacio pogresne izmjene i to je to.Izgubili smo 5;1 ali su nam smanjili na 2;1…..odbrana katastrofa osim Katica……Gazibegovic dfefinitivno ne zasluzuje da igra….

Anonymous
12.10.2024. 04:47

Učini nam uslugu i odjavi internet stoko.

Koju poruku poslati
11.10.2024. 23:49

Ukratko, odbrana loša (opet Kolašinca nigdje), nejasno da vezni red nije u stanju povezati tri pasa (znači loše), napad nemoćan.
Pitaš se kako uopšte pobjediti nekoga, ili kako da ne primamo još više golova. Bojim se da nema kvalitete da se od ovih igrača napravi neka ozbiljna ekipa.
Na žalost, sve dobre su nam pokupile dobre komšije, a mi sa ovim ostatkom teško šta možemo. Zašto ne igra Radeljić?
KEdino je dobro da ne gledamo stare klocove: Pjanića, Krunića, Cimirota, Čivića, i slične.