Fenerbahce je u subotu u duelu 27. kola turske Superlige savladao Kasimpasu rezultatom 2:1.

Domaći su do pobjede stigli golom iz penala u 96. minuti, a naš Rade Krunić (30) je igrao do 60. minute.

Krunić je izašao iz igre kod rezultata 0:1 za goste, a navijači Fenera su ga ispratili zvižducima.

Trener Fenerbahcea Ismail Kartal je nakon meča govorio o nastupu Radeta.

“Krunić trenutno nije u pravoj formi. Bio je nekoliko sedmica van ritma prije nego što je stigao kod nas. Još uvijek je u toku njegov period prilagođavanja. Vjerujem da ćemo uskoro vidjeti pravog Krunića”, kazao je Kartal.

Inače, Rade je u Fener stigao u zimskom prelaznom roku na posudbu iz Milana.

Ukupno je odigrao devet utakmica za tim iz Istabnula te jednom asistirao.

Spomenimo da je u sinoćnjem meču protiv Kasimpase do 78. minute za Fenerbahce igrao Edin Džeko (37).

Haris Hajradinović (30) je nastupio u startnoj postavi Kasimpase, a igru je napustio u 85. minuti.