VIDEO \\ Sažetak nastupa Muhameda Bešića protiv West Hama

Fudbaleri Evertona danas su na svom terenu poraženi od West Hama rezultatom 2:3, a bh. reprezentativac Muhamed Bešić oporavio se od povrede i zaigrao za Everton prvi put nakon 24. januara. Bešić je igrao od 46. minute i bio jedan od najboljih pojedinaca u drugom poluvremenu u svojoj ekipi. Naš reprezentativac je kod rezultata 2:0 […]

06.03.2016. 10:51

Vidi se ko ima srce za fudbalom ali i za repku.Ovakav start u sesnest metara bez faula treba imati onu stvar da nanapravi penal.Svaka cadt Besa vjerujem sledece godine su jos veci klubovi iza tebe.Puno srece majstore.

vvv
06.03.2016. 10:58

Opak malac opak,al kad sam vidio kako glavm napuca loptu sto je sviran prekrsaj onaj prvi dio,hahaha,reko ovaj srcem igra fudbal..pravi bosnjo

Anonimno
06.03.2016. 16:00

Kakva je nervoza

Obo Satel
07.03.2016. 18:48

Fudbal je ekipna igra,koju igraju 11-est pojedinaca “konkretno”; na terenu,i koji “vjerovatno” žele “pobjedu”,a ako je neko zainteresiraniji za reprezentaciju(“NAVIJANJE”-navijač-(a),ne snosi “zaključak”,da “mora” odgovarati i za “KLUB-ove” za koje igraju,stoga takođe i poraze,i nap.;ne žele(im) “poraze”!!!!?…,P.S.-fudbal je igra,gdje se štošta može desiti……,ako se igra “FUDBAL”!!!!??…,