Zrinjski je sinoć u prvom meču play-offa Europa Lige poražen od LASK-a sa 2:1, a nakon meča obratio se Krunoslav Rendulić, trener Zrinjskog.

“Treba čestitati LASK-u na zasluženoj pobjedi. Mi smo ušli u utakmicu pomalo svečarski raspoloženi, puni darivanja. Kada u Europi praviš takve greške onda se nemaš čemu dobrom nadati.

Koštao nas je ulazak u utakmicu, tih 12-13 minuta smo zaista bili loši, nesigurni na lopti i to smo preskupo platili.

Na poluvremenu smo vidjeli da se može igrati. Jest da su oni kvalitetniji, to treba jasno i glasno reći, ali mi imamo svoju šansu. Imamo popravni u Mostaru, nadam se da ćemo pružiti bolju igru nego danas.

Posebice u tom otvaranju, neforsiranim greškama. Dat ćemo sve od sebe, a ja vjerujem da ćemo proći dalje”, kazao je Rendulić.