Potencijalni bh. reprezentativac Denis Huseinbašić (21) odigrao je novi meč u njemačkoj Bundesligi za Koln.

Njegov tim je večeras u uvodnom susretu 11. kola Bundeslige poražen u gostima od Kolna sa 0:5, a Denis je igrao od 80. minute za svoj tim.

Denisu je to bila peta utakmica ove sezone u Bundesligi, a zabio je dva gola i jednom asistirao.

Mainz je u večerašnjem susretu poveo u 14. minuti golom Ingvartsena iz penala, da bi Koln u 28. minuti ostao sa igračem manje jer je Killian morao napustiti teren zbog dva žuta kartona.

Kohr je u 35. minuti udvostručio prednost, a Stach u 40. minuti zabija za 3:0.

Četvrti gol za domaće postiže Martin u 73. minuti, da bi Onisiwo u 84. minuti postavio konačnih 5:0.

Mainz je trenutno treći sa 18 bodova, dok Koln zauzima deveto mjesto sa 16 bodova.