FOTO VIDEO \\ Zmajevi sa remijem iz Zenice putuju u Irsku po plasman na Euro

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u okviru prve utakmice baraža za odlazak na Europsko prvenstvo remizirala protiv selekcije Irske rezultatom 1:1. Naš nacionalni tim je kontrolisao igru i imao veći posjed lopte posebno u prvom poluvremenu, no u drugom poluvremenu Irci su iz prvog ozbiljnjijeg pokušaja stigli do vodstva od 0:1. Brady je […]

14.11.2015. 10:18

nista od Evropskog tesko ko bjedi u Irskoj.Mesa je pogrijesio samo jedan vezni.

Anonymous
Reply to  Dalibor
14.11.2015. 10:33

2-2 buraz.

neko
14.11.2015. 10:34

Irci možda izgledaju slabija reprezentacija od nas, možda izgledaju pomalo kao i amateri, ali ljudi igraju na rezutat, odradili su dobar posao, oslabljeni nisu izgubili i dali su gol u gostima. Mi ćemo opet tražiti našu šansu u drugoj utakmici, ali ako opet ne zaigramo kako treba, Irci će samo utakmicu završiti rutinski u njihovu korist.

Mrki
14.11.2015. 10:47

Mesa nije samo u sredini Terena pogrijesio vec i ostavljnja Ibisevica u Igri a vadi Viscu,nista on nije od Safeta bolji

14.11.2015. 13:35

Irci za mene tarabe .vidi se cim se spusti lopta na zemlju i ubrza se.da plivaju.al za mene mi takticki vecinom lose.sve nesto razbacano duge lopte na dzeku sve sto njima pase.a tolike tehnicare u ekipi.koja glupost ispasti od ragbista!blamaza

Celik
14.11.2015. 14:19

Trebala je repka sa Rugby Klubom iz Zenice pripreme radit.

Ma
14.11.2015. 15:49

Ma i jedni i drugi tarabe. Mi mozda malo bolji tehnicki a oni fizicki. Al oa tima bezveze.

Anonymous
14.11.2015. 16:14

Volio bi da Bosna prođe ali cisto sumnjam da u atmosferi koja ce vladati tamo u Irskoj ovi igraci mogu izdrzati pritisak.

izy
14.11.2015. 16:59

BOLJE CEMO IGRATI ANAM

anonimus
15.11.2015. 00:36

neka bude ruka u nadoknadi. pa da im skandiramo tieri henri tieri henri tieri henri citav zivot

15.11.2015. 06:52

Lulic smotanko i Pjanic nevidljivi strogo na grijanje klupe!

BH fan
15.11.2015. 09:36

Teško da ćemo postići pozitivan rezultat u Dablinu ako budem igrali kao u Zenici. Irci se opet pokušati nametnuti svoju igru, tako da na terenu izgleda da mi napadamo i stvaramo šanse,a u stvarnosti igramo baš kako njima odgovara.

Ja više ne vjerujem da ćemo proći baraž, jer nije samo potrebno izvesti pravi sastav na teren, moraju se igrači motivirati da igraju svoju igru; napadači, sa jakim tempom,gdje Irci neće znati šta ih snašlo. Mislim da možda Meša složiti dobar sastav, ali ne može taktički pobijediti Irce.