FOTO VIDEO \\ Zmajevi sa remijem iz Zenice putuju u Irsku po plasman na Euro

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u okviru prve utakmice baraža za odlazak na Europsko prvenstvo remizirala protiv selekcije Irske rezultatom 1:1. Naš nacionalni tim je kontrolisao igru i imao veći posjed lopte posebno u prvom poluvremenu, no u drugom poluvremenu Irci su iz prvog ozbiljnjijeg pokušaja stigli do vodstva od 0:1. Brady je […]

90 Komentara
sranje
13.11.2015. 22:55

Zbog tog gola ali sta je tu je ima jos samsi

asdf
13.11.2015. 22:57

bolje je da idemo u irsku sa 1-1 jer da smo pobijedili 1-0 branili bi se i onda bi lako ispali ovako moramo dati gol a oni ce se braniti i sanse su velike

Tre
Reply to  asdf
13.11.2015. 23:09

Zasto ne kontas pjanica??? Skim ima da igra pjanic u sredini de mi kazi.. Covjek se vrati na sesnesterac da uzme loptu i krene naprijed.. Nema on skim igrati na sredini jedino je miske njemu pomagao, pjanic se vraca da cisti lopte u repki to nemoze tako, pogledaj tekmi opet pa ces viditi ocemu pricam bar prvo poluvrijeme dok se vidilo.

Anel
13.11.2015. 22:59

Sve je ok al jedno neeeeee…pjanic mi nejde nikako u glavu svegami

adal
13.11.2015. 23:00

Nisu li mogli staviti da komentarire Velid Spaho ili Igor Kristic? Kako je samo los komentator bio citavu tekmu,toliko blago,bez emocija,totalno uspavano

13.11.2015. 23:03

Umisljenost i naduvanost ne pomaze tu smo gdje smo.

zeljo
13.11.2015. 23:04

glupost kolasinac na klupi a lijeni sunjic u igri sajo legenda mada sam zeljinovac
pjanic 0 kao i uvijek miske legenda

zovko boban
13.11.2015. 23:05

Jebiga,,moglo se puno vise..besic i medunjanin su falili..

Anonymous
13.11.2015. 23:10

Pjanic katastrofa sve niske lopteee puuuu napoljeeee cubreeee

jeboirsku
13.11.2015. 23:13

covje dao dva gola u dvije utakmice i na klupi sjedi, a ibisevic ko dlake behaderove. najveci igrac irske je njohov golman. pa ti sad kontaj. lulic izgleda nije nesto u redu. covjek samo pada. nevjerovatno.

ngzmhr
13.11.2015. 23:14

Protiv jedne desetkovane Irske jako slabo previše kukavički iskreno veoma sam razočaran. Najveća zamjerka Meši je Vedo to treba presječi već jednom žao mi je Vedade uzmi ljiljana za narod i idi u penziju.Napadački tandem treba biti Džeko-Hodžić.Džeko i Đurić nemogu skupa igrat jer su potpuno isti tip napadača.Neznam što Meša izvede najboljeg igrača Višću a ostavi mrtvog Vedu.Ovaj loš rezultat ide Meši na račun previše previše kukavički.Od igraća Višća sjajan Pjanić loš Lulić loš ostali prosjek i ispod prosjeka.

adal

Ljudi vidite mrtvi u parizu

ma_daj_ba

Anonymous
13.11.2015. 23:15

jes jbg ne moze ni jednom izdriblati dva tri igraca u romi je nesto drugo kilavo sve ali i ovi irci igraju ko gorile jebes njihov fudbal

mesa
13.11.2015. 23:16

pjnic me razocarao narocito kod kornera ,duric od prve minute u Dublinu

bosnian

Igraci su bili sjajni. Vi sto pljujete po igracima i selektoru veceras, vidjet cemo kad prodjemo akoBogda na Euro. Tad ce selektor najbolji ali tako i igraci. Vidimo se u Dablinu☺

KRAMPUS
13.11.2015. 23:17

BEGOVIĆ NAS UHELAĆIO DO BARAŽA I OPET NOĆAS. BOLJI SMO OD IACA I PROĆIĆEMO NA EP.

Anonymous
13.11.2015. 23:18

dajte nas usrecite jednom u zivotu

mesa
13.11.2015. 23:19

lulić ko napusen,,i kod izjave ko munjen,,dajte ovog bar poluvrijeme Djurica nek rijesi sve,kakva tehnika i kurceve lopte po zemlji i pjanic,samo visina